Виклик в суд в Івано-Франківську

Все, що стосується розгляду справ в адміністративному суді
Роман
Контактна інформація:

Виклик в суд в Івано-Франківську

Повідомлення Роман » 24 вересня 2017, 19:22

Доброго вечора. В мене така ситуація. В березні 2017 я здійснив покупку на ОЛХ, де перекинув злодію 2500 грн. а він ввечері вимкнув телефон і стер всі свої оголошення. Я написав в кіберполіцію, вони звязались зі мною, я переслав їм скрін оголошень, виписку з банку.. Вчора прийла повістка до суду в м. Івано-Франківську.(Я живу на Волині, це 300 км в один бік). Дістатись на суд на 13:00 нереально, що мені робити?Жінка вагітна, має скоро народжувати, дата суду в жовтні на її день народження. Оце подарунок!!!
І взагалі дорога буде коштувати дорого якщо машиною, який сенс в цьому суді, і що мені світить на цьому суді?
Osmark
Site Admin
Контактна інформація:

Re: Суд в Івано-Франківську

Повідомлення Osmark » 25 вересня 2017, 19:24

Зателефонуйте в суд і зв'яжіться з помічником Вашого судді. Запитайте, що за справа, в якості кого викликаєтесь (можливо, це і не зв'язано з ОЛХ). Якщо це кримінальне провадження і Ви потерпілий, можливо написати заяву про розгляд справи без Вашої участі. Але я б все-таки рекомендував побувати хоча б раз у суді, скласти і подати суду позов про відшкодування майнової та моральної шкоди.

Повернутись до “Адміністративні справи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей