колізія в питанні пільг учаснику АТО

Вячеслав

колізія в питанні пільг учаснику АТО

Повідомлення Вячеслав » 15 травня 2017, 16:59

Син знайомої служить в АТО. Раніше він вже проходив службу в АТО, повернувся та отримав статус учасника бойових дій. У зв’язку з цим йому було надано пільги з оплати житлово-комунальних послуг. ВІн має на праві власності однокімнатну квартиру і прописаний там був один, сплачував за комуналні послуги з урахуванням наданої пільги. Однак зараз, після того, як він вдруге пішов служити (погодився на пропозицію військового комісаріату продовжити контракт про проходження військової служби), і знову проходить службу в зоні проведення АТО, комунальні служби припинили враховувати його пільги та стали нараховувати йому платежі у повному обсязі.
Виявилося, що його мсце проживання тепер - військова частина. Тому, за логікою ЖЕКу та комунальних служб, у його квартирі зараз учасник бойових дій не проживає, бо його виписали у військову частину.

В результаті виходить маразматична ситуація - воїн захищає Батьківщину, статус УБД в нього нікуди не дівся, але в цей час йому нараховують всі платежі у повному обсязі, хоч квартира і стоїть порожня. Зараз ризикуючи життям, він воює на сході, а повернувшись дізнається від матері що його "пільги помножені на нуль".

Повернутись до “Все про АТО: права та пільги учасників, проблемні питання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість