Житло

Уляна

Житло

Повідомлення Уляна » 08 червня 2017, 14:22

Добрий день. Нас цікавить таке питання, чи маємо ми право на житло. Мій чоловік учасник АТО, працює, я ще студентка і ми чекаємо на дитину. Чоловік з багатодітної сім'ї.
Osmark
Site Admin
Контактна інформація:

Re: Житло

Повідомлення Osmark » 08 червня 2017, 14:47

Учасник АТО може отримати житло (стати на квартирний облік), якщо ви:

— проживаєте у приміщенні, що не відповідає встановленим санітарним і технічним вимогам;

— забезпечені житловою площею нижче за встановлений рівень;

— хворієте на тяжкі форми деяких хронічних захворювань, у зв’язку з чим не можете проживати в комунальній квартирі чи в одній кімнаті з членами своєї сім’ї;

— проживаєте в гуртожитку;

— за договором піднайму житлового приміщення в будинках державного чи громадського житлового фонду чи за договором найму житлового приміщення в будинках;

— в одній кімнаті по дві і більше сім’ї;

— тривалий час за договором найму в будинках, що належать іншим громадянам на правах власності.

Також дивіться за посиланням: http://www.osmark.com.ua/wp-content/upl ... osmark.jpg
AlieN

Повідомлення AlieN » 15 липня 2017, 13:01

А если я атошник из Луганска, пойдя в зсу жильё оставил там в Луганске, имею ли я право на жильё??
Osmark
Site Admin
Контактна інформація:

Повідомлення Osmark » 15 липня 2017, 20:44

AlieN писав:А если я атошник из Луганска, пойдя в зсу жильё оставил там в Луганске, имею ли я право на жильё??

Согласно закону «Об обеспечении правил и свобод внутренне перемещенных лиц», государство обязано предоставлять переселенцам бесплатное жилье во временное пользование (оплачиваются только коммунальные услуги), однако решать эту проблему на практике могут только местные власти, которые должны формировать специальный фонд жилья ( санатории, дома отдыха, гостиницы, общежития и т.д.), где могут жить переселенцы. Но исходя из реальной практики, эта норма закона практически не выполняется. Местные органы власти просто ссылаются на отсутствие свободного жилья и советуют обращаться в общественные и благотворительные организации.

Что касается участников АТО с Луганска и Донецка по Вашей ситуации, прежде имеет смысл все-таки также обратиться к местным властям. Возможно они помогут или же посоветуют куда обратиться.

Повернутись до “Все про АТО: права та пільги учасників, проблемні питання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість